Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Measuring Blood Tension

(Anaccarlecelow, 12. 10. 2018 22:14)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-tadalafil-tablette/

Understanding Blood Intimidation Readings

(Anaccarlecelow, 28. 9. 2018 13:10)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-paris/

Sagacity Blood Pressure Readings

(AzelpPeskPiose, 9. 7. 2018 18:19)

Torsion bras de quelqu'un est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-flushing/

Pozdravení

(Faitovi, 2. 2. 2012 16:22)

Všechny ve spolek zdravíme a doufáme, že se zítra na výstavě potkáme Šťastnou cestu.Zdraví vás Sanny, Aťánek a my

Pozdravení

(Faitovi, 2. 2. 2012 16:20)

Všechny ve spolek zdravíme a doufáme, že se zítra na výstavě potkáme Šťastnou cestu.Zdraví vás Sanny, Aťánek a my

Gratulace!!!

(Hanka a Kress, 31. 7. 2011 21:44)

Gratulujeme Kofilce ke krásným potomků!!! přejeme krásné chvilky se štěnítky a držíme palec, aby se pro ně našli samí úžasní noví majitelé!!! :)

gratulace

(Dita a Kordulka:-), 29. 7. 2011 13:42)

Ahoj Kofilko a všichni Kantovi! Moc gratulujeme k narození štěňátek! Máme velkou radost:-)) Ať jsou kluci i mamina zdraví a rostou do krásy:-) a ať moc nezlobí:-) S pozdravem Dita a Kordulka a všichni Váňovi:-)

Díky

(Dita - Bila KAífa, 20. 7. 2011 15:06)

Ahoj Ivet,

díky za gratulaci, už se nemůžu dočkat až Kofilka povije svoje mláďátka .-)
Dejte vědět, moc na vás myslím a držím palce.
Dita

Lízátka :-)

(Dita - Bila Kaífa, 6. 12. 2010 18:03)

Ahoj Kofiláčci, Lízátka ještě nejsou, ale už je čekáme každým dnem...hned dám vědět, jakmile se vyklubou.
Pac a pusu holkám
Dita a spol.

barbora.sekulova@seznam.cz

(Čarlinek, 10. 6. 2010 20:45)

Ahoj Kofiláčci,
letos nás sraz Destinek minul, ale máme sraz k 20-ti letému výročí bearded klubu v Třinci. Kdyby jste se přijeli podívat, rádi vás přivítáme všechny u nás na chaloupce, kde můžete prožít příjemný víkend s Čárlíkem a páníčkama. Moc Vás zdravíme Čarlinek + Láďa + Barča

Nelince

((K)Eliška, 10. 3. 2010 10:31)

Ahoj Kofiláčci, Kofčo a Nelinko,

tak jsem koukal u Dity na fotky z výstavy kde byla Nelinka a musíme říct, že se nám strašně líbila! Je prostě nádherná a vůbec nechápeme, jaktože nevyhrála... Ať roste do krásy!

P+L+E

Ahóóóóój !!!!

(Křemílek, 11. 1. 2010 13:20)

Moc děkujeme za milé pozdravy. Mínu máme kousíček od nás cestou na chalupu. Tak jsme byli zvědaví. Je zlaťoučká, určitě stejně milá jako vaše Nellinka. Ale Čárliho více zajímal sníh. Dali jsme nějaké nové fotky na web, tak se mrkněte. Držíma palce i tlapky, ať rostete jen do krásy a všechny vás zdravíme.
L+B+Č

Pozdrav

((K)Eliška, 2. 12. 2009 11:29)

Ahojte, zdravíme vás všechny včetně nového přírůstku a doufáme, že z něj má Kofča i vy radost! A taky že Nelinku brzy uvidíme! P+L+K

miminko nely

(Karkula, 10. 11. 2009 8:29)

Ahoj! Jak se vede miminku? Posílám odkaz na video s vaší hvězdičkou. http://www.pespritelcloveka.cz/kategorie.aspx/vycvik-a-sport/clanek/mezinarodni-vystava-psu-v-praze

Milí Kofiláčci!!!

(Křemílek, 6. 11. 2009 16:52)

Do Prahy bohužel nedorazíme, ani jako hosté a ani jako vystavující. Čárlí byl strašně nadšený, při čtení Vašeho vzkazu, že by Vás mohl opět vidět. Ale museli jsme mu vysvětlit, že je to přece jen trošku daleko. Slíbili jsme mu, že nejpozději příští rok se opět všichni vyřádíme na srazu Destinek. Přejeme Kofilce na výstavě to nejlepší umístění:-)
Hodně vám přejeme nový přírůstek do rodiny a těšíme se na nové fotečky všech.
Velkou uslintanou pusu ségře Kofilce a packy celé Kantovic rodině Čárlí
Zbytek smečky Láďa a Barča moc zdraví

Speciálka

(Karkula, 9. 8. 2009 20:46)

Moc, moc rádi jsme vás zase viděli a těšíme se na Boleslav, třeba už bude víc času pomluvit ty ďáblíky :-)

Budějovice

((K)Eliška, 24. 4. 2009 9:06)

Ahoj Kofiláčci, do Budějek jedeme, tak se tam doufám potkáme!

L+P+E

Jů, to se to schází :-)

((K)Eliška, 25. 3. 2009 9:26)

Zdravím všechny sourozence a zvláště Kometku! Napsala bych ti vzkaz k tobě na stránky, ale nemáš zatím návštěvní knihu, tak píšu sem ke Kofče :-) A dovolím si oponovat, malé nejste! Nejste almary, ale ideální kohoutková výška je 51 - 53, takže těch 50 je podle mě OK a naženete to chlupama :-) Já mám 52 v kohoutku (tedy cca, ono mě změřit není jen tak) a taky jsem se páníčkovi zdála malá. Ale když jsem teď byla u Pavlíny a porovnávala to třeba s Čírou, tak to není tak hrozný. Podle mě nás páníčci viděj furt jak prťata, ale to už nejsme :-) Jsem rád, že je tu další agiliťák a že v tom nebudu sama a koukám, že máme i podobný přístup :-) Taky miluju tunely, štěkám když se mi něco nelíbí nebo něčemu nerozumím a skákat se mi taky moc nechce. Doporučuju ale skokovou gymnastiku :-) Kdyžtak se ozvi na mail. (keliska@keliska.cz)

Eli + Petr

PS: Doufám že se se všema uvidím i na Destinkách a že nás překvapí Kordulka, Kujo i Kanafásek a přijedou taky!

Ahoj, Kofi

(Křemílek, 24. 3. 2009 23:23)

Když jste mi psali, páníček mi zrovna dával nějaké nové fotky na web, abych vám mohl ukázat, jak jsem se proplétal metrem sněhu. Jó to byla paráda!!! Na sraz pojedu určitě, ale ty výstavy mě jaksi moc neberou. Snad se na nějakou jen tak mrknu. Možná teď do Ostravy. Raději se ale vyválím v bahínku, aby panička měla co vyčesávat. Je to fajn, protože já za nic nemůžu a doma to slízne páníček. Ale já ho v tom nikdy nenechám a olíznu ho pak celého taky. Tak se měj

Kometce

(Kofilka, 24. 3. 2009 22:47)

Jseš fakt pěkná holka,že jseš malá tak to na tom asi budem stejně mě když jenom tak zkušebně měřili tak naměřily 50cm no prý jsem hrozně brzy začala dospívat poprvé jsem začala hárat na 7 měsících tak mi naše veterinární sestra řekla ,že už neporostu,ale to je jedno já jsem malá ,ale šikovná což ty určitě taky.Napiš jestli neplánujete nějakou výstavu a jestli dorazíte na Destinky.
Pac Kofilka